Marcela K. 18.06.2022 - 02.07.2022
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Vstricna a ochotna majitelka Blanka Brzic.40 metru k mori.Cisty.velky a plne vybaveny apartman.
- Vubec zadne.
Jeli bychom tam znovu.
Recenze zveřejněna





Pěkný apartmán se nachází pouze 30 metrů od krásné pláže Bošana. Apartmán je vybaven vším, co můžete potřebovat pro pohodlný pobyt, včetně přístupu ke společnému grilu, kde si můžete připravit chutné pokrmy pod širým nebem. Pro delší pobyty je k dispozici pračka (za poplatek 11 EUR), která usnadní údržbu prádla. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi pro snadné připojení a klimatizaci, která je v ceně a zajistí příjemnou teplotu i během horkých letních dnů. Parkování je zajištěno přímo na pozemku.Tento apartmán je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci blízkosti k pláži a moderního vybavení v klidném prostředí.
| Kód objektu: | 10963 |
|---|---|
| Místo: | Severní Dalmácie - Biograd na Moru |
| Nejbližší pláž: | 30 m |
| Maximální počet osob: | 2 |
| Parkování: | Na pozemku |
| Naše hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 1 |
| Obchod: | 150 m |
| Restaurace: | 500 m |
| Cena od: | 18 480 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Obytná plocha | 30 m2 |
| 1. patro |
|---|
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Obytná místnost (kuchyňský kout, jídelní kout, balkón - 16 m2) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | elektrický vařič |
| Lednička | |
| Internet | WiFi v ceně |
| Klimatizace | klimatizace v ceně |
| Parkování | na pozemku |
|---|---|
| Gril |
| Obchod | 150 m |
|---|---|
| Oblázková pláž | 30 m |
| Restaurace | 500 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Jeli bychom tam znovu.
Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 2 osoby |
|---|---|---|
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 18 480 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 18 480 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 18 480 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 18 480 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 18 480 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 21 168 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 21 168 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 22 302 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 22 806 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 22 806 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 22 806 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 22 806 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 22 302 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 21 168 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 18 480 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 18 480 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 18 480 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 18 480 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 18 480 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 18 480 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 18 480 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 18 480 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán pro 2 osoby a týden (So - So), spotřebu el. energie, vody, plynu, lůžkoviny, závěrečný úklid, Wi-Fi a klimatizaci.
Cena nezahrnuje: místní poplatek 380 Kč za osobu a týden pobytu (osoby od 12 do 18 let 190 Kč, děti do 12 neplatí nic). Fakultativní příplatky: pračka 11 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Biograd na Moru
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 31 850 Kč za týden
Apartmán Biograd na Moru
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 26 670 Kč za týden
Apartmán Biograd na Moru
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 25 340 Kč za týden
Apartmán Biograd na Moru
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 54 040 Kč za týden
Apartmán Biograd na Moru
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 3
Cena od: 16 800 Kč za týden