Miloslav N. 06.07.2024 - 13.07.2024
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Vstřícní majitelé apartmánu,čistota a vybavení příkladné
- žádné
Náročnější dostupnost od moře k apartmánu po schodech, by mohl být problém pro starší turisty.
Recenze zveřejněna





Tento pěkně zařízený apartmán nabízí prostornou terasu s výhledem na moře, ideální pro relaxaci a vychutnávání krásných výhledů. Nejbližší pláž se nachází 100 metrů daleko, přičemž k ní vede schodiště. Hosté mají k dispozici Wi-Fi pro bezproblémové připojení k internetu a klimatizaci, která je zahrnuta v ceně, pro maximální pohodlí během teplých dnů. Parkování je zajištěno přímo u objektu. Tento apartmán nabízí moderní vybavení a pohodlné zázemí, ideální pro příjemný pobyt v blízkosti pláže s nádherným výhledem na moře.
| Kód objektu: | 12051 |
|---|---|
| Místo: | Střední Dalmácie - Primošten |
| Nejbližší pláž: | 100 m |
| Maximální počet osob: | 4 |
| Parkování: | U objektu |
| Naše hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 800 m |
| Restaurace: | 800 m |
| Cena od: | 14 000 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|
| Přízemí |
|---|
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Kuchyň (jídelní kout, terasa) |
| Koupelna (wc, sprch. kout) |
| Vaření | sporák |
|---|---|
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Internet | WiFi v ceně |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace v ceně |
| Parkování | u objektu |
|---|---|
| Zahradní nábytek | plastový |
| Moře | 100 m |
|---|---|
| Obchod | 800 m |
| Restaurace | 800 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Náročnější dostupnost od moře k apartmánu po schodech, by mohl být problém pro starší turisty.
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| stav | termín | týden pro 4 osoby |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 14 000 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 14 000 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 14 000 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 14 000 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 15 470 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 21 280 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 21 280 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 25 620 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 24 822 Kč |
| Obsazeno | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 27 580 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 24 822 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 24 822 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 24 822 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 24 822 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 24 822 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 24 822 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 20 601 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 16 310 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 15 470 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 15 470 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 15 470 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 14 630 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 14 000 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 14 000 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 14 000 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán pro 4 osoby a týden (So - So), spotřebu el. energie, vody, plynu, lůžkoviny, závěrečný úklid, Wi-Fi a klimatizaci.
Cena nezahrnuje: místní poplatek 380 Kč za osobu a týden pobytu (osoby od 12 do 18 let 190 Kč, děti do 12 let zdarma). Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Primošten
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 28 280 Kč za týden
Studio Primošten
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 2
Cena od: 12 670 Kč za týden
Apartmán Primošten
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 23 940 Kč za týden
Apartmán Primošten
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 15 470 Kč za týden
Apartmán Primošten
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 16 870 Kč za týden