Šárka N. 15.06.2019 - 22.06.2019
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna





Velmi pěkný a moderně zařízený apartmán s výhledem na moře, vzdálený od nejbližší pláže 190 m a od centra města 630 m. Hostům k dispozici Wi-Fi a klimatizace (v ceně). Parkování u objektu.
| Kód objektu: | 12095 |
|---|---|
| Místo: | Střední Dalmácie - Primošten |
| Nejbližší pláž: | 190 m |
| Maximální počet osob: | 4 |
| Parkování: | U objektu |
| Naše hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 380 m |
| Restaurace: | 270 m |
| Cena od: | 20 860 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|
| 1. patro |
|---|
| Ložnice (1 x manželské lůžko, balkón, výhled: na moře) |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Obytná místnost (kuchyňský kout, jídelní kout) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický tv, satelit |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Varná konvice | |
| Internet | WiFi v ceně |
| Klimatizace | klimatizace v ceně |
| Parkování | u objektu |
|---|
| Obchod | 380 m |
|---|---|
| Oblázková pláž | 190 m |
| Restaurace | 270 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 4 osoby |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 20 860 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 20 860 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 20 860 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 20 860 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 20 860 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 20 860 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 20 860 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 20 860 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 22 554 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 25 767 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 25 767 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 25 767 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 25 767 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 25 767 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 25 767 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 25 767 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 25 767 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 23 380 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 20 860 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 20 860 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 20 860 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 20 860 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 20 860 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 20 860 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 20 860 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán pro 4 osoby a týden (so-so), spotřebu el. energie, vody, plynu, lůžkoviny, závěrečný úklid, Wi-Fi a klimatizaci.
Cena nezahrnuje: místní poplatek 380 Kč za osobu a týden pobytu (osoby od 12 do 18 let 190 Kč, děti do 12 neplatí nic). Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Primošten
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 2
Cena od: 13 160 Kč za týden
Apartmán Primošten
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 8
Cena od: 28 560 Kč za týden
Apartmán Primošten
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 28 280 Kč za týden
Apartmán Primošten
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 20 930 Kč za týden
Apartmán Primošten
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 2
Cena od: 11 200 Kč za týden