Eliška P. 20.08.2022 - 27.08.2022
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna





Pěkně zařízený apartmán situovaný pouhých 30 m od pláže. Hostům k dispozici klimatizace (v ceně). Možnost pobytu se psem za poplatek 5 EUR/den. Parkování 20 m od objektu.
| Kód objektu: | 13396 |
|---|---|
| Místo: | Makarská riviéra - Brist |
| Nejbližší pláž: | 30 m |
| Maximální počet osob: | 4 |
| Parkování: | Na ulici (20 m od objektu) |
| Naše hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 500 m |
| Restaurace: | 500 m |
| Cena od: | 19 670 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 5 eur/den |
| 2. patro |
|---|
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Ložnice (1 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko, místnost je průchozí) |
| Kuchyň (jídelní kout, balkón, výhled: na moře) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| Vaření | sporák |
|---|---|
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace v ceně |
| Parkování | na ulici (20 m od objektu) |
|---|
| Moře | 30 m |
|---|---|
| Obchod | 500 m |
| Restaurace | 500 m |
Omezení
Do koupelny je vstup přes ložnici.
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Děkujeme cestovní kanceláři BK tour za krásnou dovolenou.
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Líbilo se nám moc a služeb BK Tour klidně opět využijeme, velkou výhodou byla pro nás možnost uhradit pobyt formou poukázek Ticket Multi. Za naši letošní příjemnou dovolenou palec nahoru i pro Vás. V Chorvatsku jsme rozhodně nebyli poprvé a to jak s CK tak i na vlastní pěst a letošní dovolenou řadíme hodně vysoko.


Recenze zveřejněna 29.09.2015
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Líbilo se.
Recenze zveřejněna 29.09.2014
| stav | termín | týden pro 4 osoby |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 19 670 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 19 670 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 19 670 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 19 670 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 19 670 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 19 670 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 19 670 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 19 670 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 20 538 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 22 554 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 22 554 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 22 554 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 22 554 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 22 554 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 22 554 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 22 554 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 22 554 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 21 210 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 19 670 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 19 670 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 19 670 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 19 670 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 19 670 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 19 670 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 19 670 Kč |
| Pobytová taxa za dospělou osobu cena za osobu od 18 let | 380 Kč |
|---|---|
| Pobytová taxa osoba 12 - 18 let cena za osobu ve věku 12 - 18 let | 190 Kč |
| Pobytová taxa dítě do 12 let cena za osobu do 12 let | zdarma |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán pro 4 osoby a týden (So - So), spotřebu el. energie, vody, plynu, lůžkoviny, závěrečný úklid, klimatizaci.
Cena nezahrnuje: místní poplatek 380 Kč za osobu a týden pobytu (osoby od 12 do 18 let 190 Kč, děti do 12 let zdarma). Fakultativní příplatky: domácí zvíře 5 EUR/den. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Studio Brist
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 3
Cena od: 13 930 Kč za týden
Apartmán Brist
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 30 660 Kč za týden
Apartmán Brist
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 3
Cena od: 17 990 Kč za týden
Studio Brist
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 2
Cena od: 16 310 Kč za týden
Apartmán Brist
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 24 010 Kč za týden