Hana 30.07.2022 - 06.08.2022
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Ubytování bylo přesně podle popisu a fotek. BK Tour má vše skvěle zajištěné a zdokumentované. Skvělá práce. Moc se nám tam líbilo.
Recenze zveřejněna





Pěkný apartmán situovaný 15 m od pláže. Hostům je k dispozici společný zahradní gril, klimatizace a Wi-Fi (v ceně). Možnost pobytu s domácím zvířetem za poplatek 5 EUR/den. Parkování u objektu.
| Kód objektu: | 13547 |
|---|---|
| Místo: | Ostrov Murter - Murter |
| Nejbližší pláž: | 15 m |
| Maximální počet osob: | 4 |
| Parkování: | U objektu |
| Naše hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 1 |
| Obchod: | 1 km |
| Restaurace: | 500 m |
| Cena od: | 21 280 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 5 eur/den |
| 2. patro |
|---|
| Ložnice (1 x manželské lůžko, balkón, výhled: na moře) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický tv, satelit |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Varná konvice | |
| Internet | WiFi v ceně |
| Klimatizace | klimatizace v ceně |
| Parkování | u objektu |
|---|---|
| Zahradní nábytek | ano |
| Gril |
| Obchod | 1 km |
|---|---|
| Oblázková pláž | 15 m |
| Restaurace | 500 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 4 osoby |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 21 280 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 21 280 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 21 280 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 21 280 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 21 280 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 21 280 Kč |
| Obsazeno | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 21 280 Kč |
| Obsazeno | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 21 280 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 26 271 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 26 271 Kč |
| Obsazeno | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 29 190 Kč |
| Obsazeno | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 29 190 Kč |
| Obsazeno | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 29 190 Kč |
| Obsazeno | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 29 190 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 26 271 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 26 271 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 26 271 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 21 280 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 21 280 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 21 280 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 21 280 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 21 280 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 21 280 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 21 280 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 21 280 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán pro 4 osoby a týden (So - So), spotřebu el. energie, vody, plynu, lůžkoviny, závěrečný úklid, Wi-Fi a klimatizaci.
Cena nezahrnuje: místní poplatek 380 Kč za osobu a týden pobytu (osoby od 12 do 18 let 190 Kč, děti do 12 let zdarma). Fakultativní příplatky: domácí zvíře 5 EUR/den. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Murter
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5+1
Cena od: 25 620 Kč za týden
Apartmán Murter
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 19 810 Kč za týden
Apartmán Murter
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4+1
Cena od: 12 530 Kč za týden
Apartmán Tisno
Vzdálenost: 5 km
Počet osob: 4
Cena od: 17 920 Kč za týden
Apartmán Tisno
Vzdálenost: 5 km
Počet osob: 2+1
Cena od: 17 570 Kč za týden