Miloš J. 01.07.2017 - 08.07.2017
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Velmi příjemní majitelé, krásné prostředí a klidná lokalita.
Recenze zveřejněna





Útulně zařízené studio se nachází pouhých 400 metrů od malebné oblázkové pláže a 300 metrů od živého centra města. V blízkém okolí najdete malebné cyklistické stezky, ideální pro milovníky aktivního odpočinku. Hosté mohou využít společný zahradní gril. Studio je vybaveno klimatizací a bezplatným Wi-Fi připojením. Parkování je možné přímo před objektem.
| Kód objektu: | 15579 |
|---|---|
| Místo: | Ostrov Krk - Krk |
| Nejbližší pláž: | 400 m |
| Maximální počet osob: | 2 |
| Parkování: | U objektu |
| Naše hodnocení: | |
| Počet ložnic: | Studio |
| Obchod: | 300 m |
| Restaurace: | 300 m |
| Cena od: | 14 070 Kč za týden |
| Druh objektu | studio |
|---|---|
| Obytná plocha | 25 m2 |
| Přízemí |
|---|
| Studio (1 x manželské lůžko, kuchyňský kout, jídelní kout, terasa - 6 m2) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Internet | WiFi v ceně |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace v ceně |
| Parkování | u objektu |
|---|---|
| Zahradní nábytek | plastový |
| Gril | zahradní |
| Centrum města | 300 m |
|---|---|
| Obchod | 300 m |
| Oblázková pláž | 400 m |
| Restaurace | 300 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Vše v pořádku.
Recenze zveřejněna 24.09.2014
| stav | termín | týden pro 2 osoby | Dítě do 3 let bez lůžka cena za osobu do 3 let |
|---|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 14 070 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 14 070 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 14 070 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 14 070 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 14 070 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 14 070 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 15 260 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 15 260 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 14 742 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 15 939 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 17 073 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 17 073 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 17 073 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 17 073 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 17 073 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 17 073 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 15 939 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 15 260 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 14 070 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 14 070 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 14 070 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 14 070 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 14 070 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 14 070 Kč | 910 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 14 070 Kč | 910 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za studio pro 2 osoby a týden (so-so), spotřebu el. energie, vody, plynu, lůžkoviny, závěrečný úklid, klimatizaci a Wi-Fi.
Cena nezahrnuje: místní poplatek 380 Kč za osobu a týden pobytu (osoby od 12 do 18 let 190 Kč, děti do 12 let zdarma). Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Krk
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 18 620 Kč za týden
Apartmán Krk
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 20 020 Kč za týden
Apartmán Krk
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 3
Cena od: 22 680 Kč za týden
Apartmán Krk
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 20 230 Kč za týden
Apartmán Krk
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 2+1
Cena od: 14 070 Kč za týden