Ondřej H. 02.08.2025 - 09.08.2025
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- dostupnost pláže, restaurací i nakupního centra, hezká pláž, čeští majitelé přímo v domě
rozhodně doporučuji
Recenze zveřejněna





Velmi pěkný apartmán milé paní domácí se nachází v těsné blízkosti oblázkové pláže, cca 50 m. Hostům je k dispozici terasa k trávení příjemného dne a s krásným výhledem na moře. Klienti mají k dispozici klimatizaci (v ceně). Parkování přímo u objektu. Upozorňujeme, že voda na ostrově Vir je pouze užitková. Na pití doporučujeme vodu balenou. Pobyty pouze neděle - neděle.
| Kód objektu: | 19350 |
|---|---|
| Místo: | Ostrov Vir - Vir |
| Nejbližší pláž: | 50 m |
| Maximální počet osob: | 5 |
| Parkování: | U objektu |
| Naše hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 450 m |
| Restaurace: | 300 m |
| Cena od: | 19 110 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|
| Přízemí |
|---|
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Ložnice (2 x samostatné lůžko) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, počet míst u jídelního stolu: 4, kuchyňský kout, jídelní kout, balkón, výhled: na moře) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | LCD TV |
|---|---|
| Vaření | kombinovaný sporák |
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Varná konvice | |
| Mikrovlnná trouba | |
| Klimatizace | klimatizace v ceně |
| Parkování | u objektu |
|---|---|
| Posezení | |
| Gril | zahradní |
| Centrum města | 1 km |
|---|---|
| Obchod | 450 m |
| Oblázková pláž | 50 m |
| Restaurace | 300 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
rozhodně doporučuji
Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 5 osob |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 19 110 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 19 110 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 19 110 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 19 110 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 19 110 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 19 110 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 19 110 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 19 110 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 18 459 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 18 459 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 18 459 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 18 459 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 18 459 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 18 459 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 18 459 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 18 459 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 18 459 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 19 110 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 19 110 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 19 110 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 19 110 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 19 110 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 19 110 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 19 110 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 19 110 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán pro 5 osob na týden (ne - ne), spotřebu el. energie, vody, plynu, lůžkoviny, závěrečný úklid, klimatizaci.
Cena nezahrnuje: místní poplatek 380 Kč za osobu a týden pobytu (osoby od 12 do 18 let 190 Kč, děti do 12 let neplatí nic). Poznámky: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Vir
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 2
Cena od: 14 420 Kč za týden
Apartmán Vir
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 19 250 Kč za týden
Apartmán Povljana
Vzdálenost: 5 km
Počet osob: 4
Cena od: 16 870 Kč za týden
Studio Povljana
Vzdálenost: 5 km
Počet osob: 2
Cena od: 9 730 Kč za týden
Apartmán Povljana
Vzdálenost: 5 km
Počet osob: 5
Cena od: 16 800 Kč za týden