Apartmán MARINA 5 - Krk
(kód objektu: 10259)
| Lokalita: | Ostrov Krk - Krk |
|---|---|
| Nejbližší pláž: | 50 m |
| Maximální počet osob: | 5 |
| Parkování: | Na pozemku |
| Naše hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 350 m |
| Restaurace: | 50 m |
| Cena od: | 55 020 Kč za týden |
Luxusní apartmán s výbornou polohou jen 20 metrů od pláže a pouhé dvě minuty chůze od Starého Města Krk. Tento apartmán byl navržen s důrazem na vysoký standard luxusu a …
Detail ubytování











