Apartmán MALA LUKA 4+2 - Mala Luka
(kód objektu: 14710)
| Lokalita: | Omiš a okolí - Mala Luka |
|---|---|
| Nejbližší pláž: | 100 m |
| Maximální počet osob: | 4+2 |
| Parkování: | U objektu |
| Naše hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 600 m |
| Restaurace: | 100 m |
| Cena od: | - |
18 jednoduše vybavených apartmánů, každý s terasou s výhledem na moře. V komplexu se nachází rovněž restaurace, kde lze sjednat stravování. K dispozici je velká jídelna a společenská místnost. Wi-Fi …
Detail ubytování















